AktywniUK
Zapraszamy na VIII Coast To Coast!
3889 02/08/2016 aktyWniUK
 
Zapraszamy na VIII Coast To Coast!

14-08-2016 Zapraszamy na część ósmą! To kolejna (już ostatnia) jednodniówka, potem znów wracamy do nocowania na dziko! Idziemy z Grinton do Catterick Bridge (około 22.5km) i zaczynamy o ósmej rano (jak poprzednio).


 

Mówią, że siódemka to szczęśliwa cyfra i okazuje się, że jest to najprawdziwsza prawda! Siódma część naszego Coast To Coast była wyjątkowo udana! Najmilszym elementem była oczywiście frekwencja i wasze wspaniałe uczestnictwo. Uzbierał nas się prawie cały autokar (w sumie 28 osób), a niektórzy rodzice postanowili przyjechać z dziećmi (o czym więcej za chwilę).


Był to etap inny niż wszystkie inne i sam w sobie bardzo różnorodny, pełen zmian i niespodzianek.
Najczęściej chyba zmieniała się pogoda. Nie wiadomo już czy było więcej słońca czy deszczu. Jak grzało to porządnie, a jak padało to też solidnie.


W związku z pogodą w kratkę bardzo często też zmieniały się nasze ‘wyjściowe kreacje’. Raz po raz się przebieraliśmy z kurtek w podkoszulki i na odwrót. Trudno było nadążyć kto w czym szedł. Jedna przebieranka była nadprogramowa – Ania wylądowała w strumieniu po sam pas podczas przeprawy po kamieniach, ale wszystko skończyło się dobrze i poza mokrymi spodniami nie było żadnych strat.
Sporo zmian też było w samym terenie. Raz z górki, raz pod górkę zaraz potem płasko, tu zielono, tam kamieniście, jeszcze gdzie indziej błoto, a w pewnym momencie wyglądało nawet jakbyśmy byli na księżycu...


Bardzo zróżnicowany też był wiek uczestników. Od mniej niż dziesięć do więcej niż czterdzieści lat (bez nazwisk hahaha).
Najmłodsi Coastowicze mieli po 9 lat, był też jeden super dzielny trzynastolatek i jeden osiemnastolatek, który szedł lepiej niż niejeden doświadczony chodziarz. Oczywiście specjalne gratulacje należą się najmłodszym. Wszyscy wspaniale sobie poradzili i nikt nie narzekał, a tempo było dość szybkie i teren momentami bardzo wymagający. Tak że dorośli uważajcie bo rośnie wam konkurencja, która was prześcignie szybciej niż myślicie!

Zatem zapraszamy na część ósmą! http://aktywniuk.com/aktywnosc/coast-to-coast-300km/14-08-2016/ To kolejna (już ostatnia) jednodniówka, potem znów wracamy do nocowania na dziko!


Idziemy z Grinton do Catterick Bridge (około 22.5km) i zaczynamy o ósmej rano (jak poprzednio).

Oto co nas czeka:

A ponieważ już mamy ustalone kolejne terminy aż do końca szlaku to możemy oficjalnie je tutaj ogłosić:

Część 9 – 20/21 sierpnia
Część 10 – 3/4 września
Część 11 – 8/9 października i WIELKI FINAŁ!!!

Gotowi? Bo ja tak!
Do zobaczenia!!

Pozdrawiam serdecznie – Iwona


Szczegóły Coast to Coast, linki do FORUM, Wydarzenia Facebook, Grupie FB AktywniUK znajdziecie pod http://www.aktywniuk.com/aktywnosc/coast-to-coast-300km/14-08-2016/ 

Zdjęcia nadesłane przez Was znajdziecie w >GALERII Coast to Coast< Fotki przysłane dowolną drogą elektroniczną, dodajemy i udostępniamy na naszym WWW. >KONTAKT< 

Pozdrowienia! Aktywnie! Pozytywnie! 


 
Adres:
Grinton, Richmond DL11, UK
 

Udostępnij


  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

Hadrians Wall III od Iwonki

Hadrians Wall III od Iwonki

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: