AktywniUK
Wrzosy właśnie zaczęły kwitnąć i na etapie 10 naszej wyprawy będzie jeszcze więcej do podziwiania!
3701 25/08/2016 aktyWniUK
 
Wrzosy właśnie zaczęły kwitnąć i na etapie 10 naszej wyprawy będzie jeszcze więcej do podziwiania!

Wrzosowiska ciągnęły się kilometrami! Całe wzgórza były nimi pokryte i gdzie nie spojrzeć tam ocean wrzosów! Szliśmy jakby po żywym obrazie. Wiatr tańczył po trawach i koronach drzew, gonił chmury na prawo i lewo a słońce wesoło towarzyszyło tej zabawie malując swymi promykami rozświetlony purpurowy krajobraz.


 

Jeśli ktoś zrezygnował z części dziewiątej bo przestraszył się pogody to może teraz żałować. Pogoda bardzo ale to bardzo nam sprzyjała. No dobra, kilka razy pokropiło leciutko i jeden deszcz był trochę konkretniejszy ale ogólnie szło nam się wyśmienicie! Znów okazało się że w tym kraju prognoza to jedno a pogoda to drugie. Zresztą kto by tam patrzył na pogodę!Towarzystwo było wspaniałe, atmosfera świetna, humory wyśmienite a widoki przepiękne - zwłaszcza w niedzielę.

Wrzosowiska ciągnęły się kilometrami! Całe wzgórza były nimi pokryte i gdzie nie spojrzeć tam ocean wrzosów! Szliśmy jakby po żywym obrazie. Wiatr tańczył po trawach i koronach drzew, gonił chmury na prawo i lewo a słońce wesoło towarzyszyło tej zabawie malując swymi promykami rozświetlony purpurowy krajobraz. Nie ma na całym świecie artysty który byłby w stanie stworzyć takie piękno. Tylko natura potrafi tak zachwycić i w dodatku daje to wszystko za darmo.

Wystarczy wyjść z domu. Tylko tyle.. Ale to dopiero początek tego purpurowego spektaklu. Wrzosy właśnie zaczęły kwitnąć i na etapie 10 naszej wyprawy będzie jeszcze więcej do podziwiania. Dla mnie osobiście był to specjalny (bo urodzinowy) odcinek. Bardzo Wam kochani dziękuję za wspaniały prezent, ale też (i przede wszystkim) dziękuję za to, że jesteście i że razem idziemy krok za krokiem od wybrzeża do wybrzeża. To Wy nadajecie klimat całemu projektowi i to dzięki Wam każdy kilometr jest wyjątkowy i niezapomniany. Bardzo bardzo Wam wszystkim dziękuję! To co, brniemy dalej w te wrzosowiska? Głupio się pytam! - pewnie że tak! Mamy do przejścia około 40 kilometrów (z naciskiem na 'około') a poziom trudności będzie zbliżony do poprzedniego etapu (może nawet będzie odrobinkę łatwiej). Zła wiadomość jest taka że nie będziemy spać wśród drzew (hamaki można zostawić w domu) ale co to dla nas!

Oto co nas czeka:

UWAGA: zbiórka tym razem pół godzinki później czyli o 8.30 (autokar odjeżdża o 9:00)

To do zobaczenia 3 września!

Pozdrawiam - IwonaSzczegóły Coast to Coast, linki do FORUM, Wydarzenia Facebook, Grupie FB AktywniUK znajdziecie pod http://www.aktywniuk.com/aktywnosc/coast-to-coast-300km/03-09-2016/ 

 

Zdjęcia nadesłane przez Was znajdziecie w >GALERII Coast to Coast< Fotki przysłane dowolną drogą elektroniczną, dodajemy i udostępniamy na naszym WWW. >KONTAKT< 

Pozdrowienia! Aktywnie! Pozytywnie! 


 
Adres:
Clay Bank, Middlesbrough TS9 7HX, UK
 

Udostępnij


  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
"Coast to coast" - Iwona Nowak
"Coast to coast" - Iwona Nowak

COAST TO COAST 2016 ST BEES – ROBIN HOOD’S BAY 192 MIL 309 KM 

Coast to Coast 2 od Leax

Coast to Coast 2 od Leax

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: