TRINITY CENTRE LEEDS - WIELKIE OTWARCIE

  • aktyWniUK
  • 04/04/2013
  • 5565
  • Komentarzy: (0)

LEEDS jest stolicą handlową hrabstwa Yorkshire. Jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Wielkiej Brytanii. W Leeds każdy, kto kocha zakupy znajdzie coś dla siebie. Miasto oferuje wiele centrów handlowych. Zachwycają one swym wnętrzem, architekturą, niekiedy nawet przepychem. Kolejnym z takich centrów jest TRINITY CENTRE.


To była historyczna chwila – nowo otwarte centrum przyciągnęło tłumy. Byliśmy świadkami przecięcia wstęgi. Potem bieg jak w maratonie – każdy chciał być pierwszy. Na środku zaskoczyło Nas wielkie kartonowe pudło z wbudowanym zegarem, który odliczał czas pozostały do występu.


Nikt nie zdawał sobie sprawy co się stanie, jakie atrakcje czekały na zabranych tam ludzi. Byliśmy ciekawi co się wydarzy, czy z pudła coś wyskoczy i nas zaskoczy, czy będzie to przedstawienie.
Oczekując czegoś zaskakującego, mieliśmy czas, aby podziwiać architekturę wnętrza. Dach jest cudowny, połączenie nowoczesności z przeszłością, bardzo udane.


trinity-centre-otwarcie-21.03.13-6W trakcie przyjemnego spaceru, znaleźliśmy mega wygodne fotele, na których mogliśmy odpocząć. Możemy się tylko domyślać, że w głównej mierze inwestorzy pomyśleli o partnerach zakupocholików. Pozostały jeszcze wolne miejsca pod wynajem na sklepy, chociaż większość już jest niedostępna dla wynajmujących. Bardzo starannie dobrany kamuflaż niewynajętych pomieszczeń godny naśladowania.

Wróciliśmy do tajemniczego pudełka. Rozpoczął się pokaz. Z pudełka wyskoczyła na linach gimnastyczka, w złotym ubranku w czarne kropki. Wykonywała różne akrobacje, po czym znów chowała się do środka. Muzyka zmieniła się i wokół pudełka zaczęli swój show tancerze.


Kolejna zmiana muzyki sygnalizuje następny etap przedstawienia. Tym razem wyłaniająca się z pudelka Pani nosi kilkumetrowa suknie, która jak się później dowiedzieliśmy, zaprojektowana została przez sławnego Henry'ego Holland'a.


 

[embed=videolink]{"video":"https://www.youtube.com/watch?v=7MYYDwhJC88","width":"400","height":"225"}[/embed]

Kulminacyjnym punktem było przekazanie przez mikrofon informacji, że „Trinity Centrejest teraz oficjalnie otwarte.

Centrum kusi dużą ilością sklepów. Przyjemnie spędza się w nim czas, szczególnie z kartą kredytowa, lub grubym portfelem. My życzymy udanych zakupów.

Komentarze: 0


Aby Dodać komentarz Musisz zalogować się

Aktywny Kalendarz

Aktywny Tweeter

 

Instagram:

Ostatnio na Forum:

Ostatnio Komentowane:

FaceBook