LPG Experts wspierają Projekt aktyWniUK.

  • aktyWniUK
  • 07/06/2013
  • 5806
  • Komentarzy: (0)

LPG Experts to warsztat samochodowy w Castleford, specjalizujący się w konwersji LPG, elektronice samochodowej i pełnej mechanice. Wspierają Projekt aktyWniUK.


busAwariaNasza przygoda z warsztatem zaczęła się wiele tygodni temu, od problemów z elektroniką w Naszym busie. Początkowo myśleliśmy, że problem tkwi w akumulatorze - jednak problem był o wiele bardziej skomplikowany niż Nam się wydawało. Dzięki Krzysztofowi zadzwoniliśmy do Marcina 07709 681 815. Fachowa porada telefoniczna była nieoceniona i pomogła nam uruchomić auto, aby dotrzeć do warsztatu, gdzie dokonaliśmy naprawy.

phoca thumb m turniejpilkinoznejmanchester03.13-2Podczas kolejnego spotkania, bez którego aktywność Polish Stars Wakefield FC na turnieju Polish Masters League w Manchesterze nie miała by miejsca nieśmiało wspomnieliśmy o projekcie i tak rozpoczęły się pierwsze rozmowy dotyczące sponsoringu.

Na przestrzeni tych ostatnich miesięcy udało Nam się bliżej poznać wspaniały Zespół ludzi pracujący w LPG, który urzekł Nas swoim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta.
Chcielibyśmy Wam drodzy Aktywni, polecić Zespół LPG Experts, który na dzień dzisiejszy tworzą: 
Marcin, Norbert, Adrian, Michał oraz Adam, który pomaga w projekcie aktyWniUK.

Warsztat dynamicznie się rozwija, zyskując rzesze zadowolonych klientów i ciągle poszerzając swoją ofertę. Już w kolejnym artykule skupimy się na Elektronice samochodowej oraz chipingu, którym również się zajmują. Na chwilę obecną skupmy się na konwersji LPG.

Teraz wystarczy przekalkulować ile możemy zaoszczędzić, szczególnie dla tych, którzy dużo podróżują oraz często odwiedzają Polskę. Znaleźliśmy stronę myLPGeu , która pomoże Wam zaplanować najtańszą podróż do Polski.


LPG-promo-16.05.13-3UWAGA!!! Aktywni

  LPG szykuje dla Was niespodziankę!

Już niedługo będziecie mogli wziąść udział w konkursie, w którym do wygrania będzie przegląd samochodowy. Śledźcie aktywność LPG w Naszym Serwisie i nie przegapicie szansy na rozwianie wątpliwości czy Wasza maszyna jest w pełni sprawna. My nieświadomie jeździliśmy z dziurawą rurą wlotu powietrza do silnika, którą od razu „wysłuchali”. Dziękujemy.


lpg-promo-16.05.13-2Warto podkreślić, że przy większej naprawie możecie, jeżeli jest dostępny, skorzystać z zastępczego auta. Dzięki temu warsztat odwiedzają ludzie nie tylko miejscowi, ale też tacy, dla których środek transportu jest potrzebny cały czas, a którzy cenią dobrze wykonaną pracę.

LPGLogo

Czy to konwersja do LPG czy też elektronika i mechanika samochodowa zapraszamy do LPG Experts - siedziba znajduje się w Castleford, Albion Street, Acorn Park, WF10 1QX tuż przy przejeździe kolejowym.

Pozdrawiamy! Aktywnie! Pozytywnie!

Komentarze: 0


Aby Dodać komentarz Musisz zalogować się

Aktywny Kalendarz

Aktywny Tweeter

 

Instagram:

Ostatnio na Forum:

Ostatnio Komentowane:

FaceBook