Kolejna wizyta u Gabi - Kosmetyczki z Wakefield

  • aktyWniUK
  • 03/03/2014
  • 5223
  • Komentarzy: (0)

Gabinet oficjalnie dołączył do projektu aktyWniUK, oferując Nam pielęgnację Naszych Aktywnych kobiet z ekipy. 


To już kolejne spotkanie z Gabrielą, która w domowym zaciszu prowadzi gabinet kosmetyczny. Niejednokrotnie mieliśmy przyjemność spędzić czas z Gabi - na Imprezie Christmas Market w Leeds, kiedy to poznaliśmy ją jako energiczną imprezowiczkę, na spotkaniach networkingowych i podczas prezentacji sił i profesjonalizmu, gdzie mogliśmy obserwować prawdziwą bizneswoman, rozwijającą swoje pasje.

 

Gabinet oficjalnie dołączył do projektu aktyWniUK, oferując Nam pielęgnację Naszych Aktywnych kobiet z ekipy. Tym samym Gabi dołącza do grona Naszych sponsorów dzięki, którym jesteśmy w stanie prowadzić Nasz projekt.

  
Jedną z pierwszych chętnych była Madzia, która skorzystała z zabiegu mikrodermabrazji i regulacji brwi. Od teraz Nasze Panie z ekipy projektu aktyWniUK będą regularnie odwiedzały Naszą kosmetyczkę. Wy, drodzy Aktywni będziecie mogli zawsze ich zapytać o przeżycia związane z wizytą u Naszej profesjonalistki. Mamy nadzieję, że i Wy podczas coraz to liczniejszych aktywności, będziecie chcieli skorzystać z takich usług!

Pozdrawiamy i widzimy się już za kilka tygodni z kolejną odnowioną aktywną :D

Komentarze: 0


Aby Dodać komentarz Musisz zalogować się

Aktywny Kalendarz

Aktywny Tweeter

 

Instagram:

Ostatnio na Forum:

Ostatnio Komentowane:

FaceBook