AktywniUK
Hej Aktywni Coastowicze! Część ósma za nami!
3830 18/08/2016 aktyWniUK
 
Hej Aktywni Coastowicze! Część ósma za nami!

Zebrało nas się 28 osób - co daje w sumie 56 dziarsko maszerujących nóg i 28 aktywnych źródeł niespożytej energii! A szło się naprawdę świetnie, chyba każdy to przyzna. Pogoda wspaniała, szlak niezbyt trudny, ludzie kapitalni - czegóż więcej chcieć!


 

Hej Aktywni Coastowicze! Część ósma za nami! I to jaka część - roześmiana, rozgadana, aż buchająca pozytywną parą!

Zebrało nas się 28 osób - co daje w sumie 56 dziarsko maszerujących nóg i 28 aktywnych źródeł niespożytej energii!

A szło się naprawdę świetnie, chyba każdy to przyzna. Pogoda wspaniała, szlak niezbyt trudny, ludzie kapitalni - czegóż więcej chcieć!

Ogólnie było bardzo zielono. Drzewa, łąki, ścieżki, zbocza pagórków - wszystko aż ociekało soczystą zielenią. Gdzieniegdzie pole z dojrzewającym zbożem, pełne nabrzmiałych i aż ciężkich kłosów, tu i ówdzie leszczyna zapraszająca na pyszne orzechy, miejscami żółte rżysko po skoszonych łanach, leniwe krowy i ciche owieczki - wszystko to stwarzało niepowtarzalną atmosferę i klimat. Czuć było w powietrzu czas żniw i zapowiedź błogiej sielanki. Kilka kombajnów i traktorów dopełniło jeszcze ten letni sierpniowy obraz.

Oprócz tej cudnej zieleni wszedzie wokół, widać też było miejscami nieco purpury - to znak że wrzosy zaczynają kwitnąć! Akurat teraz kiedy zmierzamy w stronę wrzosowisk! Idealnie! Przygotujcie się na wrzosowy spektakl i purpurę po sam horyzont - będzie na co popatrzeć! To wszystko wciąż przed nami w North York Moors, gdzie właśnie wejdziemy już w sobotę!http://my.viewranger.com/route/details/OTE2NzA

Niestety te widoki nie są tak całkiem za darmo .. trzeba się będzie naprawdę zdrowo nadyszeć i powysilać - zwłaszcza drugiego dnia wędrówki .. łatwo nie będzie ale będzie warto! To wam mogę obiecać! Oto krotki wykres trasy:

 http://my.viewranger.com/route/details/OTE2NzA

Sami widzicie - trzeba będzie porządnie docisnąć ale przecież wiadomo - damy radę! Do zobaczenia w sobotę Aktywni Coastowicze! Przygotujcie się na niezły wycisk ..

Pozdrawiam serdecznie – Iwona


Szczegóły Coast to Coast, linki do FORUM, Wydarzenia Facebook, Grupie FB AktywniUK znajdziecie pod http://www.aktywniuk.com/aktywnosc/coast-to-coast-300km/20-08-2016/ 

   

Zdjęcia nadesłane przez Was znajdziecie w >GALERII Coast to Coast< Fotki przysłane dowolną drogą elektroniczną, dodajemy i udostępniamy na naszym WWW. >KONTAKT< 

Pozdrowienia! Aktywnie! Pozytywnie! 


 
Adres:
Catterick Bridge, Richmond DL10 7PE, UK
 

Udostępnij


  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

Coast To Coast Od Iwonki

Coast To Coast Od Iwonki

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: