AktywniUK
Hadrian's Wall Challenge III & IV
3664 21/10/2015 aktyWniUK
 
Hadrian's Wall Challenge III & IV

Finał Hadrian's Wall Challenge! 21 Listopada spotykamy się w Carlisle - 25km - kończymy w Bowness on Solway. DO ZOBACZENIA AKTYWNI!


 

Pozdrowienia i podziękowania dla Wszystkich, którzy podjęli się Hadrian's Wall Challenge III. Nie udało nam się zakończyć III wyzwania, dlatego też jeszcze przed końcem roku spotykamy się na IV finałowej cześci. 21 Listopada do pokonania pozostanie zaledwie 25do30km >KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY<

Dystans, który pokonaliśmy 03-04/10 to: 47,5km pierwszy dzień i 19km w drugi dzień.


Zapraszamy do oglądnięcia video relacji z poprzednich wyzwań.

Aktywni! Fotki z wyzwań znajdziecie w >GALERII<.

Zapraszamy Wszystkich!
Mamy nadzieje że uda nam się Wszystkim ponownie spotkać podczas finału 21/11/2015.

UWAGA! Tym razem nie ma konieczności noclegu żeby ukończyć wyzwanie.

24H Challenge Hadrian's Wall I

24H Challenge Hadrian's Wall II

24H Challenge Hadrian's Wall III

Hadrian's Wall Challenge IV

Wszystkim spragnionym przygód polecamy/zapraszamy do Polska Grupa Przygoda-Manchester gdzie znjadziecie pokrewne dusze na wspólne wyprawy.


 
Adres:
Carlisle, Carlisle, Cumbria CA1 1QZ, UK
 

Udostępnij


Askep Mada
Pytanie... Wybiera sie ktos samochodem z Wakefield z kim mógł bym się zabrać ??
aktyWniUK
Hey Magdo! Widzę nikt nie klika więc ja za nich :). Tak są już 2 auta które jadą z Wakefield, ja (tj.Dawid-07411213958) zbieram kontakty do Wszystkich i postaram się nas "poukładać" żeby było ok. Kliknij smska jak możesz z twoim kodem pocztowym a skieruje numer do kogoś kto ma miejsce w okolicy w aucie dla Ciebie :).
aktyWniUK
Hey Aktywni!
Każdy, kto chce dostawać smski z informacjami proszę o numer/kontakt pod 07411213958. Wiadomości do Wszystkich z poprzednich części już wysłane Do ZOBACZENIA! :D
aktywny podgladacz
Hey Aktywni! Już za tydzień Finał Hadrian's Wall Challenge. Jest parę osób, które poszukują pomocy z transportem na miejsce. Będę wdzięczny za informacje jeżeli ktoś jest w stanie zabrać kogoś ze sobą samochodem i/lub jeżeli ktoś wciąż poszukuje podwózki a postaramy się pomóc.
Pozdrawiam! Aktywnie! Pozytywnie! :D
ewka
Witam. Ja mam pytanie. Czy móglby mi który/a doświadczony/a napisać listę niezbędnego ekwipunku bo chciałabym się wybrać na Hadrian's wall ale też nie chcę się zdziwić że czegoś nie mam. Pozdrawiam i Dziękuję
aktyWniUK
Hey Aktywni kierowcy! Znaleźliśmy idealny parking na nasz Hadrians Wall Challenge 4. Parking znajduje się na terenie domku gościnnego, którego właściciel zgodził się na parking za drobna oplata £3\dzień adres: Wallsend Guest House, Bowness on Solway, Wigton, Cumbria CA7 5AF http://www.wallsend.net/ . Ponieważ autobusy kursują co 2 godziny zmuszeni jesteśmy przesunąć start na godzinę 11:00 w Carlisle. Autobus który zawiezie nas na miejsce wyjeżdża o godzinie 10am około f5.60/bilet SPOTYKAMY SIE O 9:30 NA PARKINGU CA7 5AF - przystanek znajduje się 10minut od parkingu.
aktywny podgladacz
Heyka Ewo zerknij proszę na https://m.youtube.com/watch?v=H8VkFexvMqM to tak po mojemu :) wiadomo będzie chłodno + lampka na noc. Tym razem malutki dystans więc wystarczy się dobrze ubrać szpiworek na noc lepsiejszy.
  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

Hadrian's Wall IV od Grzegorza

Hadrian's Wall IV od Grzegorza

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: