AktywniUK
Hadrian's Wall Challenge & Coast to Coast 300km
3592 10/12/2015 aktyWniUK
 
Hadrian's Wall Challenge & Coast to Coast 300km

Czasem trzeba się zmachać, zdyszeć, zmoknąć, spocić lub zmarznąć ale satysfakcja z pokonania tych wszystkich kilometrów jest naprawdę warta każdego wysiłku! no i wiadomo - razem weselej! Hadrian's Wall Challenge ukończony!


 

Pozdrowienia i podziękowania dla Wszystkich, którzy dołączyli do finału wyzwania podczas Hadrian's Wall Challenge IV! Cytując wpis Iwonki /oczywiście nie mogłoby się obyć bez NAJSZCZERSZYCH GRATULACJI dla wszystkich uczestników! Piątka najwytrwalszych przeszła calutki odcinek od prawego do lewego brzegu, ale wyrazy uznania należą się każdemu kto dołączył na którymkolwiek etapie. Jesteście wspaniali i możecie być z siebie dumni bo daliście radę! Okazuje się że przy odrobinie chęci można naprawdę wiele osiągnąć. Czasem trzeba się zmachać, zdyszeć, zmoknąć, spocić lub zmarznąć ale satysfakcja z pokonania tych wszystkich kilometrów jest naprawdę warta każdego wysiłku! no i wiadomo - razem weselej!!!/

Pięcioro z nas pokonało całą trasę Hadrian's Wall Path National Trail! Włącznie z "bonusami" nasza piątka przeszła ponad 187km kolejno:

I 29.11.14-30.11.14 44km

II 23.05.15-24.05.15 47km

III 03.10.15-04.10.15 66km

IV 21/11/2015 - 30km

Zapraszamy do oglądnięcia Video  relacji z naszych wypraw:


Pozdrawiamy Wszystkich! Aktywni! Fotki z wyzwań znajdziecie w >GALERII<.

Wielkie podziękowania dla Iwonki, Zgreedda, Grzegorza za nadesłane fotki z finału! Czekamy na więcej! Aktywni jeżeli tylko macie zdjęcia podzielcie się z innymi > KONTAKT.

24H Challenge Hadrian's Wall I

24H Challenge Hadrian's Wall II

24H Challenge Hadrian's Wall III

Hadrian's Wall Challenge IV 

 Podobne plany na 2016:

Kolejny raz cytując wpis Iwonki /Bardzo ale to bardzo serdeczne pozdrowienia dla całej wspaniałej ekipy i cóż, na przyszły rok szykujemy się na pokonanie coast to coast 300km ! A co! Przecież damy radę !  (tym razem pójdziemy od st bees to robins hood bay). szczegóły będziemy dopracowywać i oczywiście komunikować je na bieżąco ale jedno jest pewne - zapierające dech w piersiach widoki - gwarantowane!!!/ 

- Coast to Coast Walk 300km / >KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY<

- Heritage Coast Challenge 60km / >KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY<

Zapraszamy na FORUM gdzie rodzi się i dojrzewa każdy pomysł! 

 


Wielkie podziękowania dla Wszystkich nas wspierających! Miło nam powitać kolejnego sponsora, który będzie wspierał nasze aktywności.

Gabi's Finest Competition nie rozstrzygnięty! Zatem obie nagrody dla Wszystkich śmiałków przechodzą na North Yorkshire and Cleveland Heritage Coast Challenge, kiedy to będziemy mieli konkurs dopracowany :).

Aktywni! Zachęcamy do organizowania Waszych własnych aktywności.

>Czekamy na Wasze aktywności!<

Pozdrawia Ekipa projektu aktyWniUK


 
Adres:
Bowness-on-Solway, Wigton, Cumbria CA7, UK
 

Udostępnij


  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
"Coast to coast" - Iwona Nowak
"Coast to coast" - Iwona Nowak

COAST TO COAST 2016 ST BEES – ROBIN HOOD’S BAY 192 MIL 309 KM 

Coast To Coast Od Krzycha

Coast To Coast Od Krzycha

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: