Gdzie się ogrzać w Styczniu? Winter Gardens

  • katinka234
  • 03/08/2017
  • 1880
  • Komentarzy: (0)

Sheffield Winter GardensKolejnym miejscem polecanym przez aktyWniUK.

Ekipa Serwisu zachęca wszystkich Aktywnych do wspólnej wyprawy do Ogrodu Zimowego – Winter Garden w Sheffield w South Yorkshire. Wydaje się on idealnym miejscem na zimowe dni, miejscem, które emanuje ciepłem i bogactwem swego wnętrza, tworząc niezapomnianą całość.


Zimowy ogród – to zielony świat roślin w samym centrum miasta. Otwarty od poniedziałku do soboty 800-2000, oraz 800-1800 w niedziele.

Został oficjalnie otwarty przez królową Elżbietę II w dniu 22 maja 2003 roku i od tego czasu jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Sheffield. Winter Garden to budowla, która ma około 70 metrów długości i 21 m wysokości.

[embed=videolink]{"video":"https://www.youtube.com/watch?v=1VZo69E3isU","width":"400","height":"225"}[/embed]

To jedna z największych szklarni zbudowanych w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich stu lat. Swój dom znalazło tu ponad 2500 roślin z całego świata. Rośliny traktowane są tutaj z odpowiednią dbałością i precyzją.

Ogród zimowy sprawia wrażenie "hybrydowego" budynku. W samym środku Sheffield, piękna budowla z drewna klejonego i szkła, w którym znalazło schronienie niesamowita liczba roślin, to jak ogród Eden na Ziemi.

Budowla ma uroczy Gotycki design, jest miejscem spotkań nie tylko Brytyjczyków, ale również dużej rzeszy turystów z całego świata. Architektura, choć gra drugie skrzypce jest równie imponująca jak świat roślin. 


Chętnych prosimy o kontakt z Serwisem, w celu ustalenia dogodnego dla wszystkich terminu wyjazdu oraz ustalenia kosztów.

Komentarze: 0


Aby Dodać komentarz Musisz zalogować się

Aktywny Kalendarz

Aktywny Tweeter

 

Instagram:

Ostatnio na Forum:

Ostatnio Komentowane:

FaceBook