AktywniUK
Część szósta Coast To Coast już przed nami!
4127 01/06/2016 aktyWniUK
 
Część szósta Coast To Coast już przed nami!

No i cóż ja mogę powiedzieć? Chyba znów muszę wam pogratulować (haha) bo część piąta Coast To Coast już za nami! Była to ‘Piątka’ na piątkę z plusem! Jak każda inna część, tak i ta również była naprawdę wyjątkowa. Miało się wrażenie że jest taki etap ‘przejściowy’.


 

Po pierwsze i najważniejsze przeszliśmy dzielnie od początku do końca etapu (tzn większość przeszła).

Po drugie przeszliśmy z Lake District do Yorkshire Dales (tak tak – najgorsze i najtrudniejsze już teraz oficjalnie za nami!)

Po trzecie pogoda przeszła samą siebie (no dobra, chłodnej nocy spodziewaliśmy się ale takie piękne słońce i to w takiej ilości – to była cudowna niespodzianka!)

Po czwarte my też przeszliśmy samych siebie w gubieniu i odnajdywaniu się nawzajem (nasze grupa liczyła w sumie 26 osób więc miało się co gubić haha)

Po piąte przeszliśmy autostradę (pomostem rzecz jasna!)

Po szóste (i siódme i ósme i nie wiadomo które jeszcze) cały odcinek pełen był przejść z jednej cudowności w drugą. W jednej chwili cały świat koncentrował się na bolących nogach i ciężkich plecakach po to tylko, by w drugiej chwili podnieść wzrok i zobaczyć, że nagle znaleźliśmy się jakby w innym wymiarze.. Że nie wiadomo kiedy przeszliśmy do niesamowitej bajki o błękitnych jeziorach z uroczymi malutkimi wysepkami, o rozświetlonych górskich stokach, na których cienie małych chmurek urządziły sobie grę w berka, o słońcu leniwie odbijającym się w tafli wody, o zaczarowanym lesie ukwieconym na niebiesko i o ciekawskim księżycu który niecierpliwie wyszedł nam naprzeciw już po południu, bo nie mógł się pewnie doczekać naszego pierwszego noclegu na szlaku ..

Nine Standards Rigg 662m

No to skoro już weszliśmy w Yorkshire Dales to wypadałoby zrobić jakąś górkę, nie? Zrobimy, zrobimy i to jeszcze jak zrobimy! Plan jest taki żeby nocleg 11/06/2016 był na szczycie! Wyobrażacie sobie wschód słońca w takich okolicznościach? Nawet 40 kilometrów (bo tyle będzie do przejścia) nie wydaje się wcale takie straszne prawda? No to co? Idziemy? No jasne że idziemy!

Oto wykres trasy:

7 odcinek będzie w niedzielę 10 lipca (tym razem krótka jednodniówka).

To co? Do zobaczenia 11/06/2016 Aktywni Coastowicze!

Pozdrawiam serdecznie – Iwona


Szczegóły Coast to Coast, linki do FORUM, Wydarzenia Facebook, Grupie FB AktywniUK znajdziecie pod http://www.aktywniuk.com/aktywnosc/coast-to-coast-300km/11-06-2016/ 

Zdjęcia nadesłane przez Was znajdziecie w >GALERII Coast to Coast< Fotki przysłane dowolną drogą elektroniczną, dodajemy i udostępniamy na naszym WWW. >KONTAKT< 

Pozdrowienia! Aktywnie! Pozytywnie! 


 
Adres:
Patterdale, Penrith, Cumbria CA11, UK
 

Udostępnij


  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

Coast to Coast 2 od Leax

Coast to Coast 2 od Leax

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: