AktywniUK
Część czwarta Coast To Coast za nami .. teraz nasza pierwsza dwudniówka!
4091 02/05/2016 aktyWniUK
 
Część czwarta Coast To Coast za nami .. teraz nasza pierwsza dwudniówka!

Hej twardziele! Mam nadzieję że jesteście z siebie dumni bo naprawdę na to zasługujecie!! Część czwarta Coast To Coast za nami .. i to jaka część!


 

Hej twardziele! Mam nadzieję że jesteście z siebie dumni bo naprawdę na to zasługujecie!! Część czwarta Coast To Coast za nami .. i to jaka część! To był wyczyn! Chyba nikt (oprócz Mańka haha) nie spodziewał się takiego zejścia .. prawdziwy hardcore! Oczywiście dla niektórych naszych asów to był po prostu taki nieco większy pikuś, ale dla większości z nas to było prawdziwe wyzwanie. Walka ze słabościami, ze strachem, z własnymi blokadami – no łatwo nie było. Ale oczywiście jak zwykle daliśmy radę!

Wielkie ale to naprawdę wielkie gratulacje i podziękowania dla każdego z osobna. Miałam tu wymienić kilka imion ale chyba nie ma to sensu, bo musiałabym wymienić całą grupę. To, co pokazaliście, to był cudowny przykład idealnego zespołu. Każdy każdemu wspaniale pomagał i każdy miał swój udział w tym karkołomnym zadaniu i tylko dzięki temu pokonaliśmy razem to mordercze zejście granią. Razem, bo jesteśmy wspaniale zgraną grupą. Lekko zwariowaną, ale niewątpliwie wyjątkową!

No ale przecież oprócz tego zejścia (które jak sobie stale powtarzaliśmy wcale nie było trudne, tylko tak strasznie wyglądało haha) były tez piękne momenty i tych było znacznie więcej! Pogoda nas rozpieszczała, dzięki czemu widoki były wręcz nierealnie cudne. Te wyścigi cieni po stokach i graniach, to piękno spowite leciutka mgiełką czaru, te ospałe czapy śniegu, zielone zbocza i pobłyskujące oczka jezior, zalotny flirt wesołego słońca z pełnymi powagi górskimi szczytami – to wszystko razem sprawiało, że patrzymy na jakiś magiczny spektakl. Zadziwieni, zachwyceni i nie całkiem dowierzający, że to wszystko dzieje się naprawdę..

Nie wiem jak wy, ale ja mam ochotę na więcej! Najwyższy punkt całego szlaku za nami, więc chciałoby się powiedzieć ze teraz już będzie z górki .. no prawie .. przed nami jeszcze jeden poważny szczyt i zostawiamy Lake District za sobą i uwaga uwaga: przez jakiś czas będzie płaaaskoooo!!! Potem jeszcze będzie kilka górek, ale to dopiero potem.. Na razie możemy odetchnąć.. uff ..

Na piątej części przejdziemy z Patterdale do Orton. Mamy do pokonania lekko ponad 36 kilometrów (w porywach do czterdziestu ale chyba już się każdy do tego przyzwyczaił haha). Po drodze jedno większe podejście a potem juz pełen luz!

Oto krótki wykres trasy:

https://www.dropbox.com/s/satf2r6dv9r7jvk/CTC%205.png?dl=0

Będzie to nasza pierwsza dwudniówka (nareszcie!) co oznacza ze śpimy na dziko i jeśli pogoda i siły pozwolą, to będzie ognisko! Pamiętajcie o śpiworach i prowiancie na dwa dni (kiełbaski jak najbardziej wskazane!). W razie deszczu przydadzą się płachty lub bivvy bagi (sporo ludzi ma zwykle survival bags i to zwykle zdaje egzamin na piątkę). Jeśli ktoś ma lekką kuchenkę, to na pewno się przyda. Zresztą jak ktoś czegoś zapomni to ktoś inny wspomoże i jak zwykle damy rade!

To co? Do zobaczenia wkrótce Aktywni Coastowicze!

Pozdrawiam serdecznie – Iwona


Szczegóły Coast to Coast, linki do FORUM, Wydarzenia Facebook, Grupie FB AktywniUK znajdziecie pod http://aktywniuk.com/aktywnosc/coast-to-coast-300km/14-05-2016/ 

Zdjęcia nadesłane przez Was znajdziecie w >GALERII Coast to Coast< Fotki przysłane dowolną drogą elektroniczną, dodajemy i udostępniamy na naszym WWW. >KONTAKT< 

Pozdrowienia! Aktywnie! Pozytywnie! 


 
Adres:
Patterdale, Penrith, Cumbria CA11, UK
 

Udostępnij


  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
"Coast to coast" - Iwona Nowak
"Coast to coast" - Iwona Nowak

COAST TO COAST 2016 ST BEES – ROBIN HOOD’S BAY 192 MIL 309 KM 

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: