AktywniUK
Coast to Coast część druga za nami .. ojjj .. uff … było cięęęężżżkooo …
3202 30/03/2016 aktyWniUK
 
Coast to Coast część  druga za nami .. ojjj .. uff … było cięęęężżżkooo …

No to część druga za nami .. ojjj .. uff … było cięęęężżżkooo … słowo ’challenge’ nabrało zupełnie nowego znaczenia .. nikt się nie spodziewał takiego poziomu trudności i dlatego każdemu z osobna i wszystkim razem należą się specjalne podziękowania i gratulacje.


 

Słuchajcie – jesteście wielcy! Mega Wielcy! I właśnie z wami i dzięki wam takie wyprawy są niezapomniane i wyjątkowe. To przecież ludzie tworzą atmosferę i klimat i jak wiadomo – w grupie raźniej! A Coast To Coast to jednak nie taka bułka z masłem jak nam się zdawało.

Naprawdę każdy, absolutnie każdy zasługuje na podziękowania bo też każdy miał super wkład w wyprawę. Mam w głowie całą listę rzeczy które chciałabym powiedzieć i wymienić każdego z imienia ale nikt nie lubi zbyt długich postów więc ograniczę się do prostego dziękuje i gratuluję całej wspaniałej ekipie! Jesteście nie-sa-mo-wi-ci!!!!!

No ale sami powiedzcie – czyż nie było warto? Ten widok ze szczytu (już nie wiadomo którego hihi) – czy to nie było cudowne? Te zbocza spowite mgłą, te ogromne kłęby chmur skąpane w słońcu i te szczyty które wystrzeliły przed nami tak znienacka, ten powolny taniec żywiołów – no czy to wszystko nie miało w sobie magii? No i tak rzadko spotykane Widmo Brockenu – to nie zdarza się ot tak! To wszystko było specjalnie dla WAS! Takie cuda są zarezerwowane na specjalne okazje. A dzień był specjalny, każdy to przyzna. Najpierw góry trochę sobie z nas pożartowały (ileż to razy już myśleliśmy że dochodzimy na szczyt a tu niespodzianka w formie zonka – kolejne podejście hihi), potem te same góry pokazały nam swoje oszałamiające i zapierające dech w piersiach piękno, a na końcu pokazały nam jacy jesteśmy silni, na jak wiele nas stać i jak wiele jesteśmy w stanie osiągnąć. Więcej niż ktokolwiek mógł przypuszczać!

Michał to świetnie podsumował na końcu : najpierw musieliśmy uczciwie zarobić na te widoki na szczycie, a ponieważ tego piękna był taki ogrom to musieliśmy jeszcze słono dopłacić.

No to teraz już przynajmniej wiemy co nas czeka na Coast To Coast 3! http://www.aktywniuk.com/aktywnosc/coast-to-coast-300km/02-04-2016/ Nie oszukujmy się – łatwiej nie będzie. Nawet nie ośmielam się mówić ile szczytów mamy do zdobycia i ile kilometrów do przejścia ale jedno wam jestem w stanie zagwarantować – będzie cudownie!!!

To co, idziemy nie? No bo aż chce się zacytować: jak nie teraz to kiedy i jak nie my to kto?

A jak będziecie powoli opadać z sił to pamiętajcie słowa Mateusza: jeszcze tylko minimalnie w dół a potem już tylko kawałek prosto - no czyż nie pchało nas to do przodu?

PS. No doooobra, jak już bardzo chcecie wiedzieć to mamy do przejścia około 22-23 kilometrów (ze szczególnym naciskiem na słowo ‘około’ haha) a wyglądać to będzie mniej więcej tak (ze szczególnym naciskiem na ‘mniej więcej’ haha)

a tu jest taki mini wykresik podejść i zejść.

 

leax


Szczegóły Coast to Coast, linki do FORUM, Wydarzenia Facebook, Grupie FB AktywniUK znajdziecie pod http://www.aktywniuk.com/aktywnosc/coast-to-coast-300km/02-04-2016/ 

Zdjęcia nadesłane przez Was znajdziecie w >GALERII Coast to Coast< Fotki przysłane dowolną drogą elektroniczną, dodajemy i udostępniamy na naszym WWW. >KONTAKT< 

Pozdrowienia! Aktywnie! Pozytywnie! 


 
Adres:
CA23 3
 

Udostępnij


  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: