O projekcie aktyWniUK

Czym zajmuje się aktyWniUK

Ekipa Projektu akyWniUK

Realizacja Projektu akyWniUK

 


 

 CZYM ZAJMUJE SIĘ aktyWniUK:

Naszym NADRZĘDNYM CELEM jest INTEGRACJA Polaków w Wielkiej Brytanii, rozumiana wielokierunkowo.

Dla nas oznacza to, iż staramy się skupiać społeczność polską w UK, stwarzać optymalne warunki do ciągłego nawiązywania wszelkiego rodzaju kontaktów międzyludzkich.

Chcemy nie tylko tworzyć grupę ludzi rozumianą jako społeczeństwo, ale również pokazać, że Wielka Brytania nie musi być daleka i obca, lecz można dostrzec w niej drugi dom.

Pragniemy integrować ludzi, by nie czuli się obco w kraju, w którym przyszło im pracować i w którym często zakładają swoje rodziny, czasem zostając nawet do końca życia, gdyż to właśnie tutaj znaleźli swoje miejsce na ziemi.

Z integracją wiążę się również AKTYWNOŚĆ , którą postrzegamy wielozadaniowo.

akyWniUK tworząc społeczeństwo aktywne, pomaga poznawać nowych ludzi, skupia znajomych, przyjaciół. Umożliwia wymianę doświadczeń, pomoc w różnych sytuacjach, daje możliwość tworzenia grup Aktywnych, ludzi o wspólnych zainteresowaniach: z dziedziny sportu, turystyki, kultury czy historii.

 

 


 

 PODSTAWOWY SKŁAD EKIPY akyWniUK STANOWIĄ

Projekt akyWniUK to wszystkie osoby, które zgodziły się nawiązać z nami współpracę. Członkowie naszego projektu oferują nieocenioną pomoc w pracy nad serwisem, który wymaga ciągłej rozbudowy. Nawiązaliśmy kontakt z osobami, które zajmują się m.in. redagowaniem materiałów reklamowych, tłumaczeniami, pozyskiwaniem funduszy oraz promocją naszej działalności w nowych środowiskach. Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe kontakty, dzięki czemu tworzymy zgraną ekipę wytrwale dążącą do realizacji celów naszego projektu. 

 


 

 

 PROJEKT REALIZUJEMY POPRZEZ SZEREG ZADAŃ

1. PODRÓŻE

2. IMPREZY

3. ZAINTERESOWANIA

4. KULTURĘ

 1. PODRÓŻE

www.aktywniuk.com skupia ludzi, którzy uwielbiają zwiedzać nowe i ciekawe miejsca. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mamy mnóstwo propozycji dla wyrafinowanych gustów i dla mniej wymagających. Zawsze staramy się pokazać jak najwięcej.

Promujemy miejsca popularne, jak również te niedostępne dla przeciętnego turysty, miejsca ukryte i zapomniane, ale posiadające ciekawą historię.

Naszych Aktywnych Uczestników w tej dziedzinie nazywamy PODRÓŻNIKAMI I EXPLORERAMI, w zależności od zwiedzanego miejsca i celu, jaki sobie wyznaczymy.

Zachęcamy do odkrywania z nami uroków Wielkiej Brytanii.

Do akyWniUK mogą zgłosić się OSOBY, które:

- mają pomysł na wyjazd, znają ciekawe miejsce i chcieliby się nim podzielić z innymi, a my pomożemy w organizacji wyjazdu;

- chciałyby zobaczyć coś ciekawego, ale nie mają pomysłu na wyjazd, a www.akywniuk.com zaproponuje odpowiednie miejsce.

ZALETY Aktywności z akyWniUK:

- mniejsze koszty, niż w przypadku indywidualnego wyjazdu;

- poznanie nowych ludzi, zawarcie nowych znajomości, nawet przyjaźni;

- możliwość otrzymania profesjonalnych zdjęć z wyjazdów;

- fachowe i bezpłatne doradztwo.

 2. IMPREZY ? ORGANIZACJA I UCZESTNICTWO

akyWniUK działa wielokierunkowo.

Pomagamy w organizacji imprez różnego typu np. sportowych, urodzinowych, kulturalnych.

Mogą się do nas zgłosić, OSOBY, które:

- chciałyby zorganizować imprezę dla bliskich im osób, np. z okazji urodzin, podziękować za coś, imprezy okolicznościowe wszelkiego typu;

- są organizatorami imprez i chciałyby wypromować swoje aktywności oraz zachęcić ludzi do wzięcia w nich udziału.

Zachęcamy do kontaktu z Nami, a my pomożemy zorganizować imprezę:

- doradzimy odpowiednie miejsce;

- podpowiemy jak przeprowadzić całą imprezę;

- możemy ją poprowadzić lub tylko pomóc w organizacji; zakres pomocy będzie ustalony indywidualnie;

- wykonamy profesjonalne zdjęcia;

- zrobimy fotoreportaż, który ukaże się w Serwisie;

- udzielimy wszelkiego rodzaju wsparcia.

 3. ORGANIZOWANIE "GRUP ZAINTERESOWAŃ?

akyWniUK daje Wam również możliwość organizowania się w grupy z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, np. z DZIEDZINY SPORTU lub REKREACJI.

Chcemy zachęcić wszystkich aktywnych i mniej aktywnych ludzi, aby zgłosili się do nas, by utworzyć grupę chętnych do wspólnych treningów, zawodów, czy spotkań.

akyWniUK:

- ułatwia tworzenie nowych grup np. sportowych, artystycznych lub jakichkolwiek innych;

- zaprasza do już istniejących grup;

- pomaga w organizacji wyjazdów na zawody sportowe, wystawy i inne wydarzenia;

- udziela stosownej pomocy.

 4. WYDARZENIA KULTURALNE

Na obczyźnie istotne jest poznanie kultury kraju, w którym się mieszka i obyczajów w nim panujących. akyWniUK propaguje tę ideę oraz chce zachęcić do brania udziału w różnego typu wydarzeniach kulturalnych.

akyWniUK:

- skupia ludzi otwartych i ciekawymi świata;

- przybliża historię miejsc, które są ważne dla narodu angielskiego i umożliwia bliski kontakt z lokalną tradycją i miejscowymi zwyczajami;

- pomaga zorganizować imprezy kulturalne i okolicznościowe.

aktyWniUK STWARZA WIELE MOŻLIWOŚCI AKTYWNEGO SPĘDZANIA CZASU. JEDYNE CO NALEŻY ZROBIĆ, TO ZGŁOSIĆ SIĘ DO NAS, A MY POMOŻEMY W DOBORZE FORM AKTYWNOŚCI, UDZIELIMY WSPARCIA, UDOSTĘPNIMY POSIADANE ŚRODKI I SWÓJ CZAS, ABY KAŻDY ZNALAZŁ COŚ DLA SIEBIE.

TO WY TWORZYCIE TEN SERWIS, TO DZIEKI WAM ISTNIEJEMY I MOŻEMY DALEJ FUNKCJONOWAĆ. MOŻEMY WSPÓLNIE DZIAŁAĆ I UZUPEŁNIAĆ SIEBIE NAWZAJEM. ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY Z NAMI, WYSTARCZY  SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z DAWIDEM KAWECKIM.


 

 *Rekreacja to forma aktywności umysłowej lub fizycznej podejmowana poza obowiązkami zawodowymi, społecznymi, domowymi i nauką; stosowana w celu odpoczynku i rozrywki, z założenia jest aktywnością dobrowolną.

 

Udostępnij


Aktywny Kalendarz

Aktywny Tweeter

 

Instagram:

Ostatnio na Forum:

Ostatnio Komentowane:

FaceBook