AktywniUK

Forum

 
 
 • 10/09/2015 16:28:43

  Słuchajcie, zamawialiście może już coś w tej polskiej księgarni internetowej: http://www.rewolucja.co.uk/? Bo widzę, że mają naprawdę bogatą ofertę i ciekawe pozycje, wpadło mi w oko w szczególności kilka kryminałów, które wprost uwielbiam :). Wysyłka tania, bo tylko dwa funty, a jak się zrobi zamówienie za 30 funtów, to dostawa jest darmowa. Robiliście już tam zakupy? Chętnie poznam Wasze opinie :).

  Pozdrawiam!

 • 09/03/2016 15:07:10

  Chcesz dostać najlepsze polskie książki w UK. Nie ma się co zastanawiać tylko wejdź na www.polbooks.co.uk i zamów co potrzebujesz. Przesyłki robią w naprawdę ekspresowym tempie, dlatego szczerze polecam.

 • 07/06/2016 15:09:07

  Pytanie do obu uzytkowniczek :) czy panie tylko zamawialy z podancyh ksiegarnii czy moze maja jakies konekcje lub nawet dla nich pracuja:>? podchwytliwe pytanie :) mamy pewien skromny pomysl http://aktywniuk.com/strony/sponsoring/ :)

  Pozdrawiam Dawid

 • 26/11/2016 21:30:25

  Co jak co, ale w Rewolucji mają naprawdę dobre ceny i duży wybór książek. W każdy piątek organizowane są promocje na jeden wybrany tytuły, także można zrobić zakupy nawet 50% taniej. Ja uwielbiam czytać i kolejcjonować książki, obecnie jest bardzo duży popyt na polskie książki w UK, w sumie nie ma się czemu dziwić, jest nas tam coraz więcej.

  Aby Dodać odpowiedź, Musisz się zalogować
 

Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: