AktywniUK
 
Aktywni w Aberford
UDANY WYJAZD DO ABERFORD! z Magdą, Sabiną, Iwoną, Michałem, Tomkiem, Adamem, Marcinem i Dawidem.

W Lincoln odbywa się największy Christmas Market.
 Lincoln Christmas Market Lincoln to miasto z ponad 2000 lat historii, jest idealnym miejscem do odwiedzenia w okresie świątecznym. Średniowieczny plac między imponującym zamkiem i wspaniałą katedrą gotycką jest idealnym tłem dla Christmas Market. Ponad 250 stoisk! daje odwiedzającym i mieszkańcom prawdziwie świąteczne doświadczenie. Poszukujemy grupy 5-6os. aktywnych z West Yorkshire na wspólny wyjazd w Sobotę lub Niedzielę. Wystarczy do nas kliknać, a być może wyruszymy razem! Ekipa jedynie ponosi minimalne wydatki wyprawy jakimi są koszty paliwa oraz parkingu. Podczas naszej wyprawy będzie towarzyszyć nam fotograf z D&M Studio Team!  WAŻNE! Brak parkingu przy markecie, należy zostawić samochód na parkingu, w północnej części miasta, pod LN2 2NA i użyć Park and Ride scervice. Koszt to £12 w czwartek, £13 w piątek, £15 w sobotę oraz £14 w niedzielę. 

Trwają prace nad nowym wyglądem naszego serwisu. Wielką pomocą byłoby wynajdowanie błędów na stronie takich jak np. niedziałające linki i inne, prosimy kierować wszelkie uwagi na forum w dziale pomocy technicznej. To dzięki Wam jesteśmy i to dla Was chcemy ciągle się rozwijać! Będziemy wdzięczni za każdą pomoc Aktywni. Pozdrawiam! Aktywnie! Pozytywnie! Dawid Kawecki

Witam po małej przerwie, za którą Wszystkich przepraszam! Nasz serwis ucichł ostatnio z przyczyn losowych.

HARROGATE TURKISH BATHS - ŁAŹNIE TURECKIE I SPA – NASZ SPOSÓB NA CHWILĘ RELAKSU Szukacie miejsca wyjątkowego, nie tylko dla ciała, ale i duszy, to właśnie miejsce jest dla Was. Chętnie zorganizujemy dla Aktywnej grupy sześciu osób, wyjazd do Łaźni tureckich – w tym celu należy skontaktować się z Nami.  TURKISH BATHS – oferuje szeroką gamę luksusowych zabiegów, każdy z klientów znajdzie terapie odpowiednie dla siebie, by ożywić swoje ciało i umysł, zrelaksować się, uwolnić się od nagromadzonego stresu. Polecamy wyjazd z przyjaciółmi, bliskimi lub na własną rękę, wizyta w Łaźniach tureckich to MAŁY KAWAŁEK NIEBA!!!

[embed=videolink]{"video":"http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-IV54mmETNM","width":"400","height":"225"}[/embed] Podziękowania Jerzego Owsiaka z XX Finału. W tym roku i my Aktywni z West Yorkshire chcemy zasłużyć na takie piękne podziękowania! Ekipa aktyWniUK poszukuje chętnych na 3 imprezy WOŚP.

W Nowym Roku 2013 - Aktywna Ekipa chciałaby życzyć Wszystkim - Nowym i Obecnym Członkom Aktywnej Społeczności, aby był to dobry rok, by zrealizowały się wszystkie zamierzenia i cele, które sobie postawimy. Życzymy wszystkiego co najlepsze. Dużo rodzinnego ciepła, spokoju, radości, aby wokół każdego panowała życzliwość i żebyśmy mogli za rok złożyć sobie kolejne życzenia. Chcielibyśmy także życzyć, aby 2013 rok był rokiem szczęśliwym, żeby pomimo pojawiających się trudności dnia codziennego, każdy mógł znaleźć jakieś rozwiązania, które przyniosą radość. Życzymy Wam wszystkim również dobrego zdrowia, bo mając dobre zdrowie, całkiem inaczej patrzy się na świat, nawet wówczas, kiedy nie zawsze jest on dla nas przyjazny. Życzymy też dużo szczęścia, bo jest potrzebne we wszystkim, w życiu.

Pilnie! poszukiwani wolontariusze do zbierania datków podczas 21 Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy, 12 stycznia (sobota). Rejestracji należy dokonać do 29.12 sobota. Wolontariusze będą zbierać datki przy polskich placówkach w Leeds i okolicach.

W piątek 15.12.2012 Dawid Kawecki miał przyjemność gościć na imprezie świątecznej firmy NEXT, która jest znaną marką odzieżową na rynku, nie tylko angielskim, ale i światowym. Dawid był gościem Angeliki, Stefana, Roberta, Izy i Janusza, którzy są pracownikami Nexta – to dzięki ich zaproszeniu, mógł razem z nimi, uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu.

Pilnie! poszukiwani wolontariusze do zbierania datków podczas 21 Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy, 12 stycznia (sobota). Rejestracji należy dokonać do 29.12 sobota. Wolontariusze będą zbierać datki przy polskich placówkach w Leeds i okolicach.

Wielkie podziękowania dla Tomasza Drabika dzięki któremu możemy cieszyć się nowościami na portalu. Strona wciąż jest w fazie testów, wyłapane błędy prosimy wypisywać na forum, będziemy wdzięczni. Ostateczna stabilna wersja planowana na 02/12/12.

Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
"Coast to coast" - Iwona Nowak
"Coast to coast" - Iwona Nowak

COAST TO COAST 2016 ST BEES – ROBIN HOOD’S BAY 192 MIL 309 KM 

Zimowa sesja Paintball

Zimowa sesja Paintball

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: