AktywniUK
 
Wakefield Polonia VC VS Boathouse VC
17.03.2013 w Wakefield odbyło się rewanżowe spotkanie z Boathouse VC. Niestety nie mam dobrych wieści dla sympatyków naszego zespołu, przegraliśmy 3:2.

Polish Stars Wakefield FC na turnieju Polish Masters League w Manchesterze.
Dnia 03.03.2012 odbył się polonijny turniej piłkarski POLISH MASTERS LEAGUE, który rozegrany został w Manchesterze. Ekipa Aktywnych wyruszyła na niego wspólnie z drużyną Wakefield Polish Stars FC. Turniej był zorganizowany z okazji 7 urodzin drużyny Dywizjon 303 FC.

AKTYWNA WYPRAWA NA GALĘ MMA
W niedzielę 24 lutego 2013 roku, Aktywna Ekipa wyruszyła na Galę MMA w Bradford. Michał Piszczek znany jako Mikey Tiger stanął przed szansą zdobycia tytułu Championa Combat Challange. To nie jedyny polski zawodnik na Gali, Aleksander Pociecha stoczył walkę w K1. Brał udział w jednym z piątkowych treningów w West Yorkshire Martial Arts College.

POLISH CUP WAKEFIELD
POLISH CUP WAKEFIELD Dnia 17.02.2013 odbył się turniej Polish Cup Wakefield – Turniej Piłkarski. W hali Wakefield Football Centre na sztucznej murawie zagrały dziesięcio-minutowe mecze pięcioosobowe drużyny. Głównym organizatorem był Szymon Krysiak, który dzielnie podołał ogarnięciu 30 drużyn na 4 boiskach.

DeveloperZONE - kreatorzy wizerunku pomagają w projekcie.
Wyciskamy wszystko co się da z każdego jednego projektu...

Projekt aktyWniUK wydrukowany!
1:45am Właśnie wróciliśmy z pierwszymi 100 kopiami naszego projektu.

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Leeds
XXI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W LEEDS Tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku odbywa się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – którego twórcą i organizatorem jest nieprzeciętny człowiek Jerzy Owsiak. Każdego roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze dla potrzebujących dzieci. W niedzielę 13 stycznia 2013 roku odbył się kolejny, 21 Finał. Cel zbiórki – ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Pieniądze zebrane w tym Finale Jurek Owsiak chce podzielić: „część wykorzystamy na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, połowę na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych” - mówi. W Polsce istnieje niewiele oddziałów geriatrycznych, zdecydowanie za mało w stosunku do potrzeb. Jest to jedna z najbardziej zaniedbanych dziedzin w polskim systemie ochrony zdrowia.

SYLWESTER 2012/2013 w ALLENDALE
31 grudnia 2012 roku – to noc najważniejsza w całym mijającym roku, żegnamy Stary i witamy Nowy Rok – patrząc z nadzieją w przyszłość, snujemy plany i życzymy sobie by Nadchodzący Rok, był dla Nas życzliwy. Ekipa Aktywnych z Magdą, Dawidem, Basią, Edytą, Krzysztofem, Tomkiem i Geoffem, na Sylwestra wyruszyła do ALLENDALE – małego miasteczka w regionie North East England, w hrabstwie Northumberland. Małego, ale Ranga Imprezy była bardzo duża.

POWITAJ NOWY ROK AKTYWNIE W NEWCASTLE! Poszukujemy sześciu osób do wyjazdu 31.12.2012 roku, do Newcastle, aby przeżyć ekscytującą Noc Sylwestrową. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Dawida Kaweckiego>kontakt<.  

Gdzie się ogrzać w Grudniu? Tropical World
Tropical World to wspaniały sposób, aby poznać rośliny, ryby, owady i motyle tropikalnych regionów. Miejsce warte do zwiedzenia zarówno przez rodziny z dziecmi jak i przez samych dorosłych.

Foczki Szare w Donna Nook
Prawdziwa przygoda dla amatorów natury! Pierwsze dorosłe osobniki pojawiły się już 22/10/2012. Raport z dnia 03/12/2012: 470 samców, 839 samic, 1188 szczeniąt. Rezerwat obejmuje ponad 10km wybrzeża od Grainthorpe Haven na północy i Saltfleet na południu. Każdego roku na przełomie Listopada i Grudnia można tutaj obserwować setki szarych fok w naturalnym środowisku.   Poszukujemy 5 chętnych na wspólną wyprawę do Donna Nook w weekend. My wyruszamy z Leeds, wybiera się ktoś? może spotkamy się na miejscu? Ekipa aktyWniUK

Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
"Coast to coast" - Iwona Nowak
"Coast to coast" - Iwona Nowak

COAST TO COAST 2016 ST BEES – ROBIN HOOD’S BAY 192 MIL 309 KM 

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: