AktywniUK
 
Grzegorz RUSIN – Nowy Członek Ekipy aktyWniUK
Grzegorz zajmuje się robieniem video klipów oraz obróbką tego, co sami skromnymi siłami nakręcimy. Wspiera nas tworząc grafiki oraz udostępniając fotografie z aktywności w naszym serwisie.

SPOTKANIE FRIDOMIAKÓW W BRADFORD
Pewnie nie jeden z Was zastanawia się kim są Fridomiacy, czy Fridomaniacy? Są to młode osoby, które widzą szansę rynkową i potrafią ją wykorzystać. Fridomia to droga budowania swojej wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w nieruchomości.

KIERMASZ KSIĄŻEK UŻYWANYCH W LEEDS
W niedzielę 7 kwietnia, w Polskim Ośrodku w Leeds odbył sie kiermasz książek używanych. Można było zakupić książki oraz sprzedać własne. Pojawiły się książki w języku polskim i angielskim.

DEWSBURY SPIRITS – POKAZ ULICZNEGO TEATRU
Mieliśmy okazję być świadkami niesamowitego spektaklu, który ma miejsce raz w roku na Longcauseway w Dewsbury. To było niezwykłe przeżycie dla każdego widza, także dla Ekipy Aktywnych. Doświadczyliśmy czegoś niezwykłego, oszałamiającego. Był to spektakl teatralny, o „śnie latania”. Ulice Dewsbury zamieniły się tego wieczoru w ogromny teatr, a otwarte przestrzenie potrafiły zachwycić nawet najbardziej wyrafinowane gusty.

TRINITY CENTRE LEEDS - WIELKIE OTWARCIE
LEEDS jest stolicą handlową hrabstwa Yorkshire. Jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Wielkiej Brytanii. W Leeds każdy, kto kocha zakupy znajdzie coś dla siebie. Miasto oferuje wiele centrów handlowych. Zachwycają one swym wnętrzem, architekturą, niekiedy nawet przepychem. Kolejnym z takich centrów jest TRINITY CENTRE.

POLISH BUSINESSES AND WORKERS SEMINAR dla wszystkich Aktywnych!
W niedzielę 10.03.2013 odbyło się VII Seminarium dla Polskich Przedsiębiorców i Pracowników Sheffield/Rotherham. Aktywna grupa uczestniczyła w jednym ze spotkań.

Siatkówka dla Wszystkich!
Po krótkiej przerwie reorganizacyjnej klub Wakefield Polonia zaprasza wszystkich miłośników siatkówki do wspólnej zabawy.

LITTLE DRAGONS - Sztuki walki dla najmłodszych
11.01.2013 W West Yorkshire Martial Arts Colledge w Wakefield, odbyła się impreza dla Little dragons, czyli najmłodszych aktywnych sportowców. Atmosfera była naprawdę sportowa i fair play. Widac jak trenerzy prowadzący w WYMAC potrafią "zaszczepić sport" u dzieci. Najmłodsi uczestnicy czerpali przyjemność z calej imprezy jak i każdego treningu! Wygrana dla dzieci była okazją do tryumfu, ale przegrana też nie była klęską, tylko dawała im chęć do rewanżu i do doskonalenia swoich umiejętności. Impreza była doskonałą zabawą dla dzieci i rodziców.

JAZDA NA ŁYŻWACH – THE DOME W DONCASTER
W sobotę 16.03.2013 Aktywna Ekipa wyruszyła do centrum rozrywki i sportu The Dome w Doncaster. 

Aktywne Kobiety 8 marca bawiły się w salonie Cinnamon w Batley.
Ósmy marca jest wyjątkowym dniem, gdyż właśnie wtedy obchodzimy Dzień Kobiet. W tym dniu każda kobieta chce poczuć się nadzwyczajnie i pragnie by o niej pamiętano. W jaki sposób niektóre kobiety spędziły ten dzień?

Ekipa z PL zaufała projektowi aktyWniUK! Dziękujemy!
Wszystkich odwiedzających UK zapraszamy na Nasz Serwis, gdzie dzięki mapom możecie wybrać coś dla siebie. Jeżeli wybieracie się do Yorkshire, możemy się zgrać i wyruszyć razem!

Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: