AktywniUK
 
Akademia piłkarska Lions, Radosława Majewskiego
Akademia piłkarska Lions, Radosława Majewskiego.Powstała w czerwcu 2013 w dwóch miastach: Leeds i Wakefield.

SPOTKANIE NETWORKINGOWE W DONCASTER
Aktywni też tam byli. Organizatorami był Polish Business House. Polish Business House powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie polskich i brytyjskich przedsiębiorców na lepszą integrację i wspólną linię obrony przed kryzysem jaki dotknął Wielką Brytanię, a szczególnie rejony South Yorkshire.

Aktywni w Donna Nook i na Lincoln Christmas Market
AKTYWNA WYPRAWA – DONNA NOOK I LINCOLN W niedzielę 09.12.2012 Aktywna Grupa: z Edytą, Olą, Magdą, Krzysztofem, Tomkiem M., Tomkiem D.,i Dawidem, wybrała się na całodniową wyprawę.  

LPG Experts wspierają Projekt aktyWniUK.
LPG Experts to warsztat samochodowy w Castleford, specjalizujący się w konwersji LPG, elektronice samochodowej i pełnej mechanice. Wspierają Projekt aktyWniUK.


AKTYWNE TRENINGI SIATKÓWKI W LEEDS! ZAPRASZAMY!
Wszystko zaczęło się od rozmowy z Ewą, która wyszła z inicjatywą zebrania chętnych i rozpoczęcia wspólnych sesji siatkówki, którą tak lubi. Ewa już od dłuższego czasu poszukiwała chętnych, udzielając się na forach. Napisała również do Nas o wsparcie jej inicjatywy.

Aktywny Festiwal Piwa w Rothwell
W kwietniu, w Rothwell, w przykościelnym budynku odbył się festiwal piwa. Ekipa nie mogła przegapić takiej okazji, zwłaszcza, że nie doświadczyliśmy wcześniej czegoś podobnego a w dodatku było co świętować. Nasza aktywna tłumaczka, Sabina, obchodziła urodziny.

AKTYWNI na koncercie POKAHONTAZ
Byliśmy na koncercie hip-hopowym zespołu Pokahontaz, który powstał po rozwiązaniu Paktofoniki. Tworzą go: Fokus, Rahim, DJ Bambus.

Sesja KICK-BOXINGU z Lee Charls
Odbyła się sesja Kick- Boxingu, na której był obecny Lee Charls, czterokrotny mistrz w Kick Boxingu oraz aktor filmów akcji.

Otwarcie Organizacji charytatywnej „POMOC (Help)” na Armley Leeds
Podpisanie konstytucji na bazie której pracuje dla Was „Pomoc (Help)” odbyło się 21/02/2013. Pomysłodawcą i założycielem jest Marcin Kleszczyński, którego przygoda zaczęła się od zauważenia problemu jakim jest bariera językowa, oraz stereotypową niechęć do policji rodaków.

Aktywna wyprawa do Monk Bretton i Wentworth castle
Na zewnątrz wciąż był obecny śnieg, trochę wiało, ale słoneczko dzielnie zagrzewało nas do wyjścia, zwiedzania i poznawania Anglii i jej piękna. Choć pogoda nie zachęcała do wojaży, My i tak chcieliśmy przeżyć ten dzień wyjątkowo. Udało się.

Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
"Coast to coast" - Iwona Nowak
"Coast to coast" - Iwona Nowak

COAST TO COAST 2016 ST BEES – ROBIN HOOD’S BAY 192 MIL 309 KM 

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: