AktywniUK
 
Aktywni na rowerowym szlaku!
No i jestesmy po pierwszej rowerowej wycieczce w tym roku! Tym samym, sezon rowerowy oficjalnie mozemy uznac za otwarty.

Kolejna wizyta u Gabi - Kosmetyczki z Wakefield
Gabinet oficjalnie dołączył do projektu aktyWniUK, oferując Nam pielęgnację Naszych Aktywnych kobiet z ekipy. 

aktyWniUK PAINTBALL
Do akcji zapraszamy wszystkich poznanych Aktywnych, jak i tych, którzy dołączą w Nasze szeregi już 02.03 podczas sesji Paintball w Yorkshire Paintball Centre - wielokrotnie nagradzanym/wyróżnionym polu paintballowym w UK!

Aktywne WOŚP-owanie 2014
W tym roku ekipa projektu aktyWniUK mogła pomóc organizacji charytatywnej POMOC-Help z Armley w rozwiązaniu problemu z transportem artystów na finał... Następnego dnia aktywny bus ruszył z zespołem Smoking Hot, z którymi pierwszą styczność mieliśmy na koncercie zespołu Bednaerk...

TRENING W DONCASTER
Będziemy dopingować Naszą Aktywną organizatorkę, by jej działania doszły do skutku. Gratulujemy determinacji Madzi oraz dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali...

ZAPRASZAMY NA OTWARTE SESJE W WEST YORKSHIRE MARTIAL ARTS COLLEGE
Organizowane sesje są przepustką do seminariów Sztuk Walki i szansą na kontakt z pozostałymi klubami. Dają także możliwość rozwoju siebie i swoich umiejętności, jak również stają się odskocznią od codzienności. Uczestnictwo w treningach daje wiele satysfakcji.

UWAGA TRWA NABÓR DO AMATORSKIEJ DRUŻYNY SIATKÓWKI W DONCASTER!!!
To jest początek kolejnej dobrej drużyny, której losy będziemy śledzic i wspierać. Zapraszamy Wszystkich!

Aktywni Biznesowo
Od rozpoczęcia projektu aktyWniUK minął już ponad rok. Nowy serwis wciąż i nieustannie potrzebuje pomocy każdego Aktywnego. I właśnie specjalnie dla Was Drodzy Aktywni dodajemy nowe aktywności w serwisie i zachęcamy Was do tego samego! Naszą pozytywną energię wysyłamy dziś w kierunku Aktywnych biznesowo.

AktyWni na rowerowym szlaku part 3
Trasa nr 65, która wyznaczona była za cel wyprawy, to część National Cycle Network. Jest to trasa tematyczna, zupełnie inna niż wszystkie, gdyż stanowi model układu słonecznego.

UWAGA – WIELKIE OTWARCIE NAJAKTYWNIEJSZEJ PLACÓWKI W NORMANTON
Otwarcie pierwszego punktu z sieci sklepu SAGA - ramie w ramie z projektem aktyWniUK 

Kick boxing sezon 2013/2014 rozpoczęty!
Wracamy z aktywnymi treningami Kick-Boxingu po letniej przerwie. Zregenerowani i gotowi do intensywnej pracy nad technika, siłą i kondycją!

Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
"Coast to coast" - Iwona Nowak
"Coast to coast" - Iwona Nowak

COAST TO COAST 2016 ST BEES – ROBIN HOOD’S BAY 192 MIL 309 KM 

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: