AktywniUK
 
Fotki z Polish Rock Night #3
Fotki z kolejnej trzeciej już edycji Polish Rock Night w galerii!

Pozdrowienia dla Ekipy z II sesji Indoor Karting
Video od Grzegorza już w sieci!

Imprezowy Marzec w Leeds
Aktywni z Leeds! Zerknijcie w Nasz kalendarz i nie przegapcie nadchodzących imprez!

II Sesja INDOOR KARTING
Aktywni! 29/03/2015 tj. niedziela zapraszamy na II sesje Indoor Karting organizowaną przez projekt aktyWniUK i PPIK w Leeds! 

INDOOR KARTING PPIK & aktyWniUK
Aktywni! 29/03/2015 tj. niedziela zapraszamy na II sesje Indoor Karting organizowaną przez projekt aktyWniUK i PPIK w Leeds! Tym razem odbędą się 2 sesje w jednym dniu, aby więcej Aktywnych mogło wziąć udział.

Fotki z premiery płyty Wasiaka w końcu na www
Fotki z aktywnych Imprez w Leeds powoli pojawiają się w naszej galerii.  

Aktywni na rowerowym szlaku VI
Aktywni na rowerowym szlaku, to kolejna wycieczka z tej serii, która odbyła się 22 czerwca 2014. Po raz wtóry, plan obejmował wyjazd poza miasto, a celem było odkrycie uroków nowej trasy rowerowej. Tym razem umówiliśmy się na spotkanie w Todmorden, urokliwej, malej miejscowości, gdzieś po środku drogi miedzy Leeds, a Manchesterem. To sympatyczne miejsce, położone jest tuz przy kanale rzecznym, a rowerowi amatorzy, mogą się domyśleć, że jest to również cześć głównych ścieżek rowerowych w Anglii (National Cycle Network). 

Akcja: Reaktywacja
Wczorajszy dzień, według wszelkich prawideł, powinien od samego świtu rozpocząć się małym trzęsieniem ziemi, a później jak u Hitchcocka i Snydera razem wziętych: katastrofa za katastrofą, obijanie mordy, strzelaniny, porwania i szantaże. Po południu: sto razy gorzej... Dlaczego? Dlatego – piątek trzynastego! A jednak nie było tak źle.

KOLEJNA SESJA PAINTBALL
KOLEJNA SESJA PAINTBALL PRZED NAMI 02.03.2014 Odbyła się pierwsza sesja Paintball, organizowana przez projekt aktywWniUK oraz Yorkshire Paintball Centre. Wzięło w niej udział 46 graczy, którzy uczestniczyli w grach, przy udziale specjalnie opracowanych mapach. Cieszymy się z tak licznego udziału i zapraszamy na kolejną sesję 06.07.2014.

Kolejny sezon FunCup pod patronem Aktywnych Mechaników z LPG Castleford
Witamy WAS Aktywni rozpoczęliśmy kolejny sezon Fun Cup!  I więcej dla Was Aktywni! Nasi sponsorzy z Castleford, zapraszają Aktywnych na przedwakacyjny darmowy przegląd samochodowy!

Aktywnie Pozytywnie z Plus44Events!
Paula, założycielka Plus44 Events, od samego początku trwania dąży do celu, sprowadzając dla Nas kolejnych artystów z Polski. Za każdym razem stara się wyrwać Nas z codziennej rutyny rozkręcając polską scenę artystyczną. Tym razem gościli Donatan, Cleo i ponownie Paxon.

Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: