AktywniUK
 
Dla naszych AktyWnych :)
Kochany Dawidku i Madziu KochanaSkładam dla was rymy od samego rana 

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

I co? To już? To koniec? O nie nie nie! To dopiero początek!
W najróżniejszych konfiguracjach pogodowych, terenowych, towarzyskich – szliśmy krok za krokiem i uczyliśmy się siebie nawzajem. Każdy jest wyjątkowy i każdy dodał od siebie coś niepowtarzalnego. Każdy zasługuje na wyrazy najszczerszego uznania. Z wami żadna góra nie jest zbyt wysoka i żaden szlak nie jest zbyt trudny.

Wielki finał "Coast to Coast" już za 20km!
Na dziesiątym etapie naszej wędrówki można by rzec mieliśmy lekko przechlapane .. było mokro, mokrusieńko, mokrutko oj było .. ale szliśmy.. Mokrzy, zmarznięci i zmęczeni ale za to jacy zadowoleni! Wszechobecna szarość, wilgoć i mgła robiły co mogły by nas zniechęcić i popsuć mam humory ale nie z nami takie numery!

Wrzosy właśnie zaczęły kwitnąć i na etapie 10 naszej wyprawy będzie jeszcze więcej do podziwiania!
Wrzosowiska ciągnęły się kilometrami! Całe wzgórza były nimi pokryte i gdzie nie spojrzeć tam ocean wrzosów! Szliśmy jakby po żywym obrazie. Wiatr tańczył po trawach i koronach drzew, gonił chmury na prawo i lewo a słońce wesoło towarzyszyło tej zabawie malując swymi promykami rozświetlony purpurowy krajobraz.

Hej Aktywni Coastowicze! Część ósma za nami!
Zebrało nas się 28 osób - co daje w sumie 56 dziarsko maszerujących nóg i 28 aktywnych źródeł niespożytej energii! A szło się naprawdę świetnie, chyba każdy to przyzna. Pogoda wspaniała, szlak niezbyt trudny, ludzie kapitalni - czegóż więcej chcieć!

Zapraszamy na VIII Coast To Coast!
14-08-2016 Zapraszamy na część ósmą! To kolejna (już ostatnia) jednodniówka, potem znów wracamy do nocowania na dziko! Idziemy z Grinton do Catterick Bridge (około 22.5km) i zaczynamy o ósmej rano (jak poprzednio).

IV sesja Paintball w YPC Niedziela 07.08.2016!
IV edycja Paintball w Yorkshire Paintball Centre Niedziela 07.08.2016 North Yorkshire YO8 5SW

Część szósta Coast To Coast już przed nami!
No i cóż ja mogę powiedzieć? Chyba znów muszę wam pogratulować (haha) bo część piąta Coast To Coast już za nami! Była to ‘Piątka’ na piątkę z plusem! Jak każda inna część, tak i ta również była naprawdę wyjątkowa. Miało się wrażenie że jest taki etap ‘przejściowy’.

Część czwarta Coast To Coast za nami .. teraz nasza pierwsza dwudniówka!
Hej twardziele! Mam nadzieję że jesteście z siebie dumni bo naprawdę na to zasługujecie!! Część czwarta Coast To Coast za nami .. i to jaka część!

Majówka w Kamieniołomie Yarncliff - Peak Districkt 01/05/2016
Projekt aktyWniUK zaprasza na Aktywna Majówkę w Kamieniołomie Yarncliff. Piknik! Ognisko! Aktywności dla całych rodzin! Kursy wspinaczki pod okiem doświadczonego instruktora i więcej!  

Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
"Coast to coast" - Iwona Nowak
"Coast to coast" - Iwona Nowak

COAST TO COAST 2016 ST BEES – ROBIN HOOD’S BAY 192 MIL 309 KM 

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: