AktywniUK

Tyramy BICa! z Supp4less

  •  Aktywność zakończona
  •  aktyWniUK
  •  Komentarze
 

Projekt aktyWniUK oraz Supp4less zapraszają na pierwsze wspólne "tyranie BICa!" na siłowni  w Leeds już w środę 02/11/2016 TEMAT: "Błędy treningowe początkujących na siłowni - za długo, za dużo, za często" 

 

Przychodząc pierwszy raz na siłownię często zastanawiamy co i jak powinniśmy ćwiczyć, od czego należałoby zacząć treningi, aby uzyskać jak najlepsze efekty i to najlepiej w jak najkrótszym czasie.
Osoby początkujące mają zazwyczaj bardzo wysoki poziom motywacji do ćwiczeń i nie trzeba ich szczególnie zachęcać do zaangażowania się podczas treningów.
Motywacja może też mieć jednak swoje drugie oblicze, mniej korzystne, prowadzące do popełniania typowych błędów treningowych. Najczęściej można to zaobserwować na etapie dla początkujących, kiedy jest ona niezwykle silna.
Bardzo silna motywacja stanowi wtedy swego rodzaju pokusę, niejako zmuszającą ćwiczącego do wykonywania zbyt zaawansowanych treningów już od pierwszego dnia, z tad tematyka naszego pierwszego spotkania:

"Błędy treningowe początkujących na siłowni - za długo, za dużo, za często" (za długie treningi, za duże obciążenia, za częste treningi).

 

>Zobacz wnętrze siłowni<
Spotykamy się od godziny 18:30 planujemy rozpocząć o 19:00, trening/konsultacje potrwają do wyczerpania sił bądź zamknięcia siłowni tj.22:00

https://www.facebook.com/supp4less/about/?ref=page_internal 

Trening poprowadzi jeden z przedstawicieli Supp4less Daniel, którego pasja prowadzi w świat kulturystyki, będzie to również doskonała okazja aby zadać pytania wykraczające poza tematykę spotkania.Spotkanie jest nieodpłatne jedyna oplata to wejście na siłownię £5. UWAGA! Mozliwe darmowe wejście dla każdego zainteresowanego spotkaniem, który zgłosi uczestnictwo do wtorku tj. 01/11/2016 pod dawid@aktywniuk.com bądź 07411213958


https://www.czasnatrenera.pl/czytelnia/bledy-poczatkujacych-na-silowni.html 

 

Adres:

Xercise4Less 1, Kirkstall Industrial Estate, Kirkstall Rd, Leeds LS4 2AZ

Leeds LS4 2AZ, UK

Kontakt:

07411213958

dawid@aktywniuk.com


 

Udostępnij


aktywny podgladacz
Yo! Potwierdzone zaklepane i bedzie BICie BICa :D Krystian, Pawel, Sylwester, Michal, Daniel, Dawid, Michas to nasze pewniaki :) i dla Was wejscie za free na silke :) Supp4Less bedzie dla Was miec pare probek :)
  Aby Dodać komentarz, Musisz się zalogować
 
Aktywny kalendarz
Promowany artykuł
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu
Chwilowa przerwa w Aktywowaniu

Chwilowa przerwa w Aktywowaniu :)Kontakt z adminem AWUK jest chwilowo ograniczony.

Coast To Coast Od Iwonki

Coast To Coast Od Iwonki

 

Nasi Aktywni Przyjeciele:

 
FaceBook: